Potisk a dodání sortimentu 

Pro výrobu první objednávky baleného cukru s potiskem nebo balených mandlí s potiskem je třeba nejprve navrhnout a schválit grafiku, následně se grafika připraví do tiskové podoby, až pak může začít vlastní výroba. Minimální odběr cukrů při první objednávce je 6.000 kusů, následné objednávky již mohou být dodávány po 3.000 kusech. U mandlí je minimální první odběr 3.500 kusů, každý další pak minimálně 700 kusů.

Cukr s potiskem dodáváme ve dvou variantách sáčků, a to buď v šíři 63mm a délce 75mm, nebo v šíři šíři 80mm a délce 75mm.

Možnosti potisku hygienicky baleného cukru a mandlí v čokoládě

Pro potisk papírového kotouče je možné využít čtyř barev CMYK. Podrobnější informace o možnostech tisku rádi zodpovíme, neváhejte nás kontaktovat. Potisk cukru je z obou stran sáčku.

Mandle v čokoládě jsou potisknuty jen z jedné strany, na druhé straně je možné umístit jen text.

Pro tisk každé barvy je třeba vyrobit samostatnou raznici. Výroba raznice je započítána do ceny první zakázky (300 Kč / barva).

Dodání objednávky

Vaši objednávku jsme schopni realizovat nejpozději do 3 týdnů od schválení grafiky potisku. Každá další objednávka se stejným potiskem je pak vyřízena max. do 7 dnů. Rozvoz objednávek po Plzni a okolí dle dohody, nebo vám můžeme zboží zaslat prostřednictvím přepravní služby (cena dle ceníku přepravce).

Ceny

Naše výrobky dodáváme za velmi přijatelné ceny, rádi vám připravíme cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat, napište o jaké výrobky v jakém množství máte zájem, nezávaznou cenovou kalkulaci zašleme do 24 hodin.IMGP4082-0001.jpg IMGP4088-02.jpg