Sortiment 

Balený cukr s potiskem

Základním sortimentem je balený cukr s potiskem. Používáme vždy ověřený cukr vysoké kvality, který pochází ve variantě bílého cukru z českých cukrovarů, v případě třtinového cukru pak používáme originální hnědý Mauritus Demerara.

Vyrábíme 2 druhy sáčků baleného cukru s potiskem, takzvané polštářky. Sáček s baleným cukrem se tiskne z obou stran. Na logo či jiný potisk je možné využít plnobarevný tisk. Výroba hygienicky balených cukrů s potiskem trvá po schválení grafiky cca 14-21 dnů (příprava grafiky, příprava tisku a samotný tisk). Každá další objednávka se stejným potiskem je vyřízena max.do 7 dnů.

Mandle v čokoládě

Mandle v mléčné čokoládě se skořicí jsou balené jednorázově, do sáčku s potiskem loga dle vašeho přání. Mandle jsou používány jako oblíbená příloha ke kávě. Podmínky zpracování grafiky stejné jako u hygienicky baleného cukru, pouze velikost sáčků je jen jedna. Mandle jsou baleny do perleťové fólie.

Mandle jsou dodávány českým výrobcem a jsou vyrobeny z vybraných kvalitních surovin, vyznačujících se lahodnou chutí. Díky výhodnému poměru cena/kvalita jsou u zákazníků velice oblíbené.IMG_0030-02.jpg IMGP3839-002.jpg IMGP4184-02.jpg